Strona główna » Majówka pełna atrakcji
Brak kategorii

Majówka pełna atrakcji

Niedzielne popołudnie wypełnione było atrakcjami podczas Pikniku Rodzinnego na Zbywaczówce. Nagrodę główną ufundował burmistrz Wadowic.

W niedzielę, 1 maja br. w Jaroszowicach Zbywaczówka zorganizowany został Piknik Rodziny. Organizatorzy zadbali o atrakcje, z których chętnie korzystali uczestnicy majowego spotkania w plenerze, a zwłaszcza dzieciaki.

Do Centrum Kultury na Zbywaczówce dotarli uczestnicy marszu Nordic Walking oraz grupa na rowerach i hulajnogach. 11-letni przedstawiciel grupy Team Kramarczyk dał pokaz trialu rowerowego, a pod kołami  jego roweru znalazł się… burmistrz Wadowic.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieli by się znaleźć w bazie dawców szpiku kostnego, Fundacja DKMS przygotowała specjalne stoisko informacyjne.

Na terenie Centrum można było zapoznać się z wystawą historyczną rowerów zabytkowych pod tytułem „Od Bicykla do Reksia – 100 lat roweru” oraz wziąć udział w konkursach takich jak Pijana żaba” – rower przeciwskrętny, „Piłeś nie jedź” – slalom Wigry 3 w alko-goglach.

Były też atrakcje dla najmłodszych, jak np. plac zabaw, slalomy dla najmłodszych na rowerkach biegowych, kącik dla najmłodszych z animacjami retro rowerowymi, czy piękne retro monidło do zdjęć.

Pod koniec majowego, aktywnego wypoczynku rozlosowano nagrodę główną – rower, ufundowany przez burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz