Strona główna » Teatr Baniek Mydlanych w Wadowicach!
Co? Gdzie? Kiedy?

Teatr Baniek Mydlanych w Wadowicach!

Wadowickie Centrum Kultury z okazji Dnia Dziecka zaprasza 5 czerwca na bajeczny karnawał dla najmłodszych. Teatr Baniek Mydlanych, w międzynarodowym składzie, przedstawi widowisko pt. „Tajemnice Bańki Szczęścia”.  Dzieci z gminy Wadowice wchodzą do teatru za darmo.

Tym razem w ramach cyklu Rodzinnych Niedziel z Kulturą najmłodsi wraz z rodzicami zobaczą przedstawienie, w którymi głównymi bohaterami są olbrzymie bańki z mydła, humor i dobra energia dla całej rodziny. Interaktywny show zabierze publiczność w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów. Spektakl polecany szczególnie dla dzieci od 2 do 10 roku życia.

O spektaklu:
W krainie  Bańkolandii, w laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą Mydlanej Bańki Szczęścia. I choć to już 387 nieudana próba odkrycia sekretu szczęścia, Bąbelek nie poddaje się – dobrze wie, że pomogą mu przyjaciele: Mydlaneczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – mądra nauczycielka, Profesor Bulbulas  –  osobliwy naukowiec, i oczywiście Wy, widzowie Bańkolandii! Pomożecie Bąbelkowi? Przygotujcie się na prawdziwą mydlaną przygodę! Ten przedstawienie otworzy przed młodymi widzami świat prawdziwych czarów i baśni. Będziemy rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać Mydlaneczkę i Bąbelka swoimi oklaskami, walczyć ze złośliwym Bulbulasem i wspólnie zmieniać stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

5 czerwca o godz. 16:00
Sala Teatralna WCK

Bilety:
Bezpłatne wejściówki dla dzieci z Gminy Wadowice. Dorośli: 30 zł.
Wejściówki dla dzieci z gminy Wadowice do odebrania wyłącznie w sekretariacie WCK do wyczerpania miejsc. Spektakl dofinansowany z dotacji celowej z budżetu Gminy Wadowice

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz