Strona główna » 100-latka z Domu przy Parkowej
LUDZIE

100-latka z Domu przy Parkowej

Pani Ludwika hucznie obchodziła swoje setne urodziny.

Jubilatka emanuje spokojem, wewnętrznym pokojem i pogodą ducha. Od stu lat  Pani Ludwika zaraża nimi swoją rodzinę i ludzi wokoło, a od kilku dni gości, którzy przybywają na jej piękny jubileusz – setne urodziny

Do grona osób, które miały przyjemność spędzić czas z Panią Ludwiką dołączyli m.in. przedstawiciele Powiatu Wadowickiego: przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska, wicestarosta Beata Smolec oraz członek zarządu Mirosław Sordyl.

Wraz z upominkami dostojnej Jubilatce „przynieśli” podziękowania za bezmiar dobra, które wnosiła i nadal wnosi w życie innych, życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności a także prośbę, by pamiętała o tej prawdzie, że wciąż potrzebujemy jej doświadczenia, życiowej mądrości i promieniującej na innych radości.

Na przyjęciu urodzinowym Pani Ludwiki w Domu Pomocy Społecznej w Wadowicach ul. Parkowa 1 uczestniczyli również m.in. przedstawiciele gminy Kalwaria Zebrzydowska, z której pochodzi Jubilatka, ZUS-u, a także rodzina oraz dyrektor, pracownicy i przyjaciele z Domu przy ul. Parkowej.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz