Strona główna » Nocna premiera Jurassic Park w kinie Centrum
Co? Gdzie? Kiedy?

Nocna premiera Jurassic Park w kinie Centrum

Zbliża się premiera superprodukcji z serii Jurassic Park, która będzie hitem letniego sezonu. Za tydzień JURASSIC WORLD: DOMINION wejdzie na ekrany polskich kin i także kina Centrum.

W Wadowicach będzie można go zobaczyć wcześniej niż gdzie indziej, bo już …5 minut po północy 10 czerwca (z czwartku na piątek). Nocny seans z dinozaurami to pomysł na przyciągnięcie zagorzałych entuzjastów popularnej niemal 30 lat serii, którą zapoczątkował Steven Spielberg. Film wabi wartką akcją i spektakularnymi efektami wizualnymi nie tylko młodzież, ale także dinozaurów grubo po czterdziestce.

Mocną konkurencją dla JURASSIC WORLD w czerwcu będzie od dawna zapowiadana premiera BUZZA ASTRALA, a także DOKTORA STRANGE W MULTIWERSUM OBŁĘDU. Filmy wchodzą na ekran kina Centrum 24 czerwca.

W połowie miesiąca warto śledzić prognozy pogody i repertuar kinowy. Nadchodzi sezon na letnie seanse w Parku Miejskim i na wadowickich Bulwarach. Pierwsze filmy są planowane już 1 lipca w Parku Miejskim. Informacje o tym co, gdzie i  kiedy będzie wyświetlane na świeżym powietrzu, będą zamieszczane na kinowym profilu Facebook i stronie internetowej WCK.

 Więcej informacji na stronie: www.wck.wadowice.pl

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz