Strona główna » Prośba o pomoc w identyfikacji sprawcy przestępstwa
BEZPIECZEŃSTWO

Prośba o pomoc w identyfikacji sprawcy przestępstwa

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komisariatu Policji I w Krakowie zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby, która 20 marca br. na ul. Bernardyńskiej w Krakowie uderzyła pięścią w twarz mężczyznę odpowiedzialnego za zabezpieczenie „Osiemnastego Półmaratonu Marzanny”doprowadzając do uszkodzenia jego ciała.

22 marca br. około godz. 11, na ul. Bernardyńskiej w Krakowie mężczyzna poruszający się na hulajnodze zignorował prośbę osoby zabezpieczającej imprezę masową o przejazd drugą stroną chodnika i uderzył go pięścią w twarz. Mężczyzna pracujący podczas zabezpieczania imprezy doznał obrażeń ciała powyżej 7 dni.

W tej sprawie wszczęto dochodzenie o przestępstwo z art. 157§1 kk. W trakcie prowadzonego postępowania między innymi zabezpieczono nagranie monitoringu zawierające wizerunek sprawcy, jednak nie udało się ustalić jego personaliów.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu danych mężczyzny widocznego na zdjęciu. Informacje w tej sprawie można przekazywać do Komisariatu Policji I w Krakowie telefonicznie na nr 47 83 52 914 lub 112 albo mailowo na adres: kp1@krakow.policja.gov.pl

Policjanci zapewniają anonimowość wobec osób informujących.

Źródło: Małopolska Policja

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz