Strona główna » Szpital zamyka Odcinek Położniczy oraz Oddział Noworodków i Wcześniaków
ZDROWIE

Szpital zamyka Odcinek Położniczy oraz Oddział Noworodków i Wcześniaków

Szpital w Wadowicach czasowo zamyka działalność  Odcinka Położniczego oraz Oddziału Noworodków i Wcześniaków. Kobiety ciężarne powinny udać się do sąsiednich Szpitali. Natomiast Odcinek Ginekologiczny funkcjonuje bez zmian.

W związku z rozpoczęciem prac budowlanych w ramach inwestycji nadbudowy Szpitala (pawilon „E”) o dwie kondygnacje, wadowicki szpital czasowo wstrzymał działalność Odcinka Położniczego oraz Oddziału Noworodków i Wcześniaków.

– Nie chcąc narażać Was i Waszych pociech na ewentualne niedogodności postanowiliśmy czasowo wyłączyć działalność wyżej wymienionych jednostek. Oznacza to, w naszym szpitalu w tym czasie nie będą odbywać się porody oraz przyjęcia na Odcinek Patologii Ciąży. Oddziały zostaną zamknięte na okres od 15.07.2022 r. do 30.08.2022 r. Natomiast od dnia 04.07.2022 r. zostaną wstrzymane przyjęcia nowych Pacjentek wymagających hospitalizacji związanych z patologią ciąży lub porodem – informuje dyrekcja szpitala w Wadowicach.

Kobiety ciężarne prosimy o kierowanie się do sąsiednich Szpitali. Listę placówek oraz dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie internetowej pod adresem: https://zzozwadowice.pl/czasowe-wstrzymanie-dzialalnosci…/ Jednocześnie informujemy, że Odcinek Ginekologiczny funkcjonuje bez zmian, w związku z czym zapraszamy wszystkie Panie na planowe zabiegi i leczenie.

W związku z czasowym wstrzymaniem pracy Odcinka Położniczego i Oddziału Noworodków i Wcześniaków, informujemy, że Oddział Ginekologiczno-Położniczy będzie kontaktował się bezpośrednio z każdą z Pań, która w okresie od 04.07.2022 r. do 30.08.2022 r. ma zaplanowany poród przez cesarskie cięcie w naszym Szpitalu.

W razie wątpliwości i pytań dotyczących planowych porodów prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 87 21 381. Chętnie odpowiemy na każde z zadanych pytań – poinformował ZZOZ w Wadowicach

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz