Strona główna » Bezpłatne przeglądy znamion czerniaka
ZDROWIE

Bezpłatne przeglądy znamion czerniaka

Dni Świadomości Czerniaka w Krakowie i Małopolsce. Bezpłatne przeglądy znamion  dla mieszkańców

Już w przyszłym tygodniu mieszkańcy województwa małopolskiego otrzymają szansę na bezpłatną kontrolę swoich znamion podczas „Dni Świadomości Czerniaka w Krakowie i Małopolsce”, organizowanych w ramach kampanii „Cała Polska sprawdza znamiona”. Mobilny gabinet dermatologiczny – #FuraZdrowia – odwiedzi: Kraków (19 lipca), Wadowice (20 lipca) oraz Miechów (21 lipca).

Bezpłatną kontrolę skóry przeprowadzi doświadczony dermatolog. Szybkie i bezbolesne badanie wykonane zostanie z wykorzystaniem dermatoskopu lub wideodermatoskopu, za pomocą którego lekarz obejrzy znamiona na całym ciele w powiększeniu.

Mobilny gabinet dermatologiczny #FuraZdrowia odwiedzi 3 miasta:

Kraków, 19 lipca (wtorek), godz. 10.00-18.00, 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie, ul. Wrocławska 1-3, parking;

Wadowice, 20 lipca (środa), godz. 10.00-18.00, Plac Jana Pawła II w Wadowicach;

Miechów, 21 lipca (czwartek), godz. 10.00-18.00, Kino „Gryf” w Miechowie, ul. Racławicka 10, parking.

Na badania nie obowiązują zapisy. Wszystkie zainteresowane osoby powinny ustawić się w kolejce oczekujących.

Akcję organizuje Akademia Czerniaka, sekcja naukowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, przy wsparciu Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Mięsaki i Czerniaki „Sarcoma” oraz 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie i jego Centrum Leczenia Nowotworów Skóry i Czerniaka.

Więcej informacji na: www.facebook.com/znamieznamje.

Dodaj komentarz

Kliknij aby dodać komentarz