Strona główna » Bieg Dobroczynności w Wadowicach
SPORT I REKREACJA

Bieg Dobroczynności w Wadowicach

Organizowany w Wadowicach kolejny Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor przeszedł do historii.

W niedzielne południe, 18 września br. na kilku ulicach w Wadowicach ograniczono ruch samochodowy. Powodem był odbywający się Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor. Ta Sporotowo-rekreacyjna impreza została zorganizowana przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie pod patronatem Starosty Wadowickiego Eugeniusza Kurdasa i Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Na mecie puchary i nagrody wręczał wadowicki poseł Filip Kaczyński.

Blisko dwustu sklasyfikowanych zawodników przemierzyło trasę na dystansie 5 kilometrów. Uczestnicy zostali sklasyfiowani w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn OPEN, oraz w klasyfikacjach wiekowych.

WYNIKI TUTAJ

Fot. Powiat Wadowicki