Personalne zmiany w policji

21 lutego 2023 22:45:12

  W minionym tygodniu odbyły się uroczyste zbiórki związane ze zmianami na stanowiskach kierowniczych zarówno w wadowickiej komendzie jak i podległych komisariatach. Rozkazy personalne z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach odebrało czterech funkcjonariuszy.

  

Personalne zmiany w policji

  16 lutego br. w Komisariacie Policji w Andrychowie odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego po 29 latach pełnej zaangażowania i profesjonalizmu służby, Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie podinsp. Ryszarda Płonki, na zasłużoną emeryturę. Mł. insp. Arkadiusz Śniadek podziękował odchodzącemu Komendantowi za profesjonalizm i zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych na bardzo wysokim poziomie.  W spotkaniu oprócz Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – mł. insp. Arkadiusza Śniadka oraz jego zastępcy – mł. insp. Roberta Michny wzięli udział komendanci komisariatów, naczelnicy wydziałów, wiceprzewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa małopolskiego – podkom. Dawid Herbut, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Wadowicach – mł. asp. Waldemar Kajdas, Burmistrz Andrychowa – Tomasz Żak wraz z zastępcą Wojciechem Polakiem, Komendant Straży Miejskiej w Andrychowie – Krzysztof Tokarz oraz przedstawiciele prokuratury, a wśród nich Prokurator Rejonowy w Wadowicach – Marta Łuczyńska.

  Następnie Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie nadkom. Arturowi Studnickiemu – dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

  Natomiast 17 lutego br. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach mł. insp. Arkadiusz Śniadek serdecznie powitał i złożył gratulację kom. Markowi Skoczylasowi, któremu zostały powierzone obowiązki Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz nadkom. Janowi Lenikowi, któremu powierzono obowiązki na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, a także podkom. Dominikowi Parze, któremu powierzono obowiązki na stanowisku Kierownika Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.

  W spotkaniu oprócz Komendanta Komisariatu Policji w Wadowicach oraz jego zastępcy wzięli udział komendanci komisariatów oraz naczelnicy wydziałów wadowickiej komendy.

  Życzymy powodzenia w realizacji planów i osiągnięcia zamierzonych sukcesów nie tylko na polu aktywności zawodowej.  

Źródło: KPP Wadowice

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane