200 lat dla Pani Janiny

1 marca 2023 13:31:15

  Delegacja z Kalwarii Zebrzydowskiej wybrała się do Skawiny by złożyć wizytę u pani Janiny Góral, która świętowała swoje 100-urodziny. Pani Janina od ponad dwudziestu lat mieszka w Skawinie wraz z córką. Jubilatka jak wszyscy zgodnie zauważyli jest w doskonałej formie i mało kto daje jej 100 lat. Życzymy pani Janinie długich lat życia w równie dobrym zdrowiu.  

   

200 lat dla Pani Janiny

  Pani Janina większość swojego życia spędziła w Przytkowicach, pracując w gospodarstwie rolnym. Jak podkreśla Jubilatka swoją długowieczność i doskonałą formę zawdzięcza zdrowemu odżywianiu i aktywności fizycznej. Jeszcze kilka lat temu samodzielnie spacerowała, a całe swoje życie była bardzo aktywną osobą, a uśmiech nie schodzi z twarzy Jubilatki.

  Z radością dzieli się  swoimi wspomnieniami, jak mówiła zawsze lubiła śpiewać, gdyż miała piękny i donośny głos. W czasie spotkania zaśpiewała jedną ze swoich ulubionych piosenek, którą śpiewała jeszcze w młodości.  Pani Janina ma doskonałą pamięć,  ze smutkiem wspominała czas wojny.

Najwięcej radości i wspomnień związanych jest z rodziną gdyż wychowała 8 dzieci, 4 córki i 4 synów, doczekała się 34 wnuków, 24 prawnuki, 4 praprawnuków.

Rodzina zadbała  o wyjątkowy album „Janina Góral - Rodzina największy skarb”, w którym  są fotografie całej rodziny a wszystko opatrzone  pięknymi słowami:

„Kochana Mamo, Babciu, Prababciu, Praprababciu! Z okazji Twojego Jubileuszu 100-rodzin.

  Dziękujemy Ci za miłość, którą w nas zaszczepiłaś, za radość, za Twój cudowny uśmiech, za dobro, za kapcie którymi nas obdarowujesz, za mądrość, za szacunek, za każdy dzień, za to że po prostu jesteś ... Życzymy Ci wiele zdrowia, sił wypoczynku radości, ale też nowych cudownych przeżyć w gronie najbliższych oraz Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na  dalsze lata życia.

Do życzeń dołączyli się także Burmistrz Augustyn Ormanty, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Paweł Hebda, radny Robert Rudecki, sołtys Przytkowic Kazimierz Targosz

  List gratulacyjny i życzenia przesłał również Premier Mateusz Morawiecki  i Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita.

 

  Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Janinie  na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, uśmiechu na twarzy i zadowolenia z życia.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane